Designer graphic / multimedia

№14649904, 30 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități:
- Design broșuri, standuri pentru produse și expoziții etc.
- Colaborare cu echipa de marketing și alte departamente pentru dezvoltarea proiectelor.
- Crearea de conținut vizual pentru social media, website și print.
- Crearea video si animatii

Cerințe:
- Experiență în programe de design grafic: Adobe Photoshop; Adobe Illustrator; InDesign; Cunoștințe de modelare și design 3D constituie un avantaj.
- Cunoștințe în editare video și animație.
- Utilizare Adobe After Effects și alte programe de editare video și animație.
- Experiență în crearea de conținut multimedia pentru diverse platforme (social media, website, print).

Candidaturile vor fi analizate pe baza portofoliului prezentat.
Телефон:
+373 610 98 400
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть