Dermatolog - cosmetolog

Lia Aesthetic Clinic
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 20000 До 50000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Clinica Estetică și Cosmetologie Lia Aesthetic Clinic, caută să-și extindă echipa cu un Dermatolog - Cosmetolog talentat și pasionat de frumusețe și sănătate!

Descrierea postului:

- Efectuarea diferitelor tratamente faciale, inclusiv curățări, peeling-uri chimice și microdermabraziune.
- Administrarea injecțiilor cu toxină botulinică (Botox)
- Utilizarea echipamentelor IPL (Lucrăm cu Candela Nordlys)
- Realizarea procedurilor de epilare cu laser (Lucrăm cu Elysion Pro U)
- Consultarea pacienților în ceea ce privește îngrijirea tenului și recomandarea tratamentelor adecvate.
- Asigurarea unui mediu de lucru curat și sigur, respectând toate normele de igienă și securitate.
- Participarea activă la promovarea serviciilor clinicii și la fidelizarea clienților.

Cerințe:
- Diplomă de medic specialist în dermatologie.
- Experiență de minim 2 ani în domeniu, inclusiv experiență practică cu tratamente faciale, injectări de toxină botulinică și acid hialuronic.
- Experiență în utilizarea echipamentelor IPL și a echipamentelor pentru epilare cu laser.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Atitudine profesională și dorință de a învăța și de a se perfecționa continuu.
- Cunoștințe actualizate despre tehnologiile și procedurile moderne din dermato-cosmetologie.

Oferim:
- Salariu atractiv și bonusuri de performanță.
- Mediu de lucru stabil, dinamic și profesionist.
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
- Reduceri la tratamentele și serviciile oferite de clinică.
- Program flexibil și echipă prietenoasă.

Dacă sunteți o persoană dedicată domeniului esteticii și doriți să faceți parte din echipa noastră, vă invităm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email: hr@liaclinic.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть