Content-manager

Fantastic.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:

Experiență cu Internet-resurse;
Cunoașterea limbii române și ruse obligatoriu, engleza constituie un avantaj
Scriere corectă din punct de vedere gramatical în limbile română și rusă;
Responsabilitate, viligență, organizare;
Capacitate de a lucra atît individual cît și în echipă;
Cunoașterea Adobe Photoshop, CorelDRAW;
Gîndire analitică;
Optimizarea pentru motoarele de căutare (SEO);
Cunoașterea codului HTML.

Responsabilități:

Suportul informațional al site-ului;
Actualizarea informației pe site (crearea, redactarea conținutul și adăugarea informației pe site, lucru cu catalogurile site-ului);
Crearea, căutare și publicare postări despre petreceri copii, activităţi şi jocuri a odoraşilor și plasare în rețele de socializare;
Scriere și editare articole pentru diverse bloguri și pagini web din țară.

Vă oferim:

Muncă în oficiu;
Munca se desfășoară la notebook;
Program de lucru: Luni-Vineri;
Condiții de muncă - bune;
Salariu fix lunar + bunusuri;
Lucru intr-o echipa prietenoasa și tînără;
Activități de instruire;
Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: cv@fantastic.md, indicând postul pentru care aplică. E-mail: cv@fantastic.md
Telefon: 069972072
Телефон:
069972072
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть