Chelneri

Berd's Design Hotel №3398462, 13 ноября 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Angajam urgent chelneri pentru Restaurantul MEZZO, hotel BERD’S
Candidatul ideal:
-Cunoștințe medii/avansate de limbă engleză
- Experiență relevantă (minim 2 ani) într-un post similar
- Bune abilități de comunicare;
- Corectitudine si responsabilitate;
- Bune abilități de organizare, coordonare și îndemînare
- Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate pentru munca prestată;
- Rapiditate în preluarea / onorarea comenzilor;

Responsabilități/beneficii:
- Preluarea comenzilor de mîncare și băutură într-o manieră eficientă si profesionistă;
- Acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților;
- Cunoasterea meniului pentru oferirea informațiilor către clienți;
- Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igienă în alimentația publică;
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть