Bell boy

Berd's Design Hotel №3268735, 1 октября 2015
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Bell Boy
Cerințe:
•Cunostințe medii de limba engleză
•Studii superioare finalizate sau în curs
•Atitudine pozitivă, prezență agreabilă
•Abilități de relaționare cu oamenii, lucru în echipă
•Dorința de a invăța lucruri noi și de a crește profesional
•Proactivitate, capacitatea de a găsi soluții și a rezolva probleme
•Personalitate deschisă, puternică
•Foarte bune abilități de comunicare
•Rezistență fizică.
Descrierea jobului:
Responsabilitati:
•Preia clientul de la intrare și îl conduce sau îi indică zona de interes;
•Răspunde întrebărilor adresate de clienți privind hotelul, serviciile, facilitățile, obiectivele de vizitat etc.;
•Transporta bagajele clienților din parcare la recepție și/sau la ușa camerei;
•Supraveghează folosirea și functionarea lifturilor și anunță responsabilii în cazul unor defecțiuni;
•Reamenajează holul și sălile de conferință în situația evenimentelor sau închirierilor, dacă este cazul.
Numai candidații care îndeplinesc cerințele de mai sus vor fi sunați pentru stabilirea unui interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть