Agent rent-a-car

Klass Wagen SRL Romania №6313633, 29 марта 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI SA APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND CU COMPETENTELE SI OBIECTIVELE DVS (pe romaneste: aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA, activitatile care sunt enumerate mai jos).

OBSERVATIE:
1. Activitatea se desfasoara in vecinatatea aeroportului Henri Coanda Otopeni, ROMANIA (Se asigura abonament linii EXPRESS, pentru persoanele care locuiesc in BUCURESTI).
2. Desi job-ul este in OTOPENI, el este promovat pe mai multe localitati din Romania si Republica Moldova. Pentru persoanele interesate de o relocare in Bucuresti, OFERIM urmatorul PACHET DE RELOCARE, in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului, astfel:
- camera cu baie proprie - 300 lei / luna;
- camera cu baie comuna (1 baie la 2 camere) - 100 lei / luna.

La cerintele de mai jos, putem oferi din toata inima:
SALARIUL:
2000-4500 LEI NET / LUNA (400-800 euro net)
Se apreciaza foarte mult experienta in domenii conexe: RENT-A-CAR, turism, HoReCa, relatii clienti etc.

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are:
- atitudine optimista si prietenoasa;
- vorbeste limba romana
- cunostinte de LIMBA ENGLEZA (OBLIGATORIU ce putin la nivel conversational);
- energie, aspect placut si buna dispozitie molipsitoare;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- PERMIS DE CONDUCERE autoturisme (CONDITIE OBLIGATORIE)
- abilitati de orientare catre client si organizare;
- team player.

Pe scurt si pe romaneste:
- persoana vesela, indrazneata si activa;
- persoana ordonata si exagerat de atenta la detalii;
- cineva caruia II PLACE sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili;
- cineva care STIE SIGUR ca “nu exista nu pot, exista numai nu vreau“.

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism. Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale, te asteptam sa ne cunoastem.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- preia autoturismele de inchiriat de la clienti;
- verifica starea autoturismului in totalitate la preluare (identifica eventualele avarii);
- inregistreaza avariile si incaseaza suma aferenta de la clienti;
- intocmeste si mentine evidenta proceselor verbale de predare-primire;
- raspunde de intretinerea si mentinerea in stare impecabila a autoturismelor;
- asigura un CUSTOMER CARE IMPECABIL.

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaza de luni pana duminica, iar programul este impartit pe ture: 08:30-20:30 / 20:30- 08:30 (2 ore pauza de masa) - se lucreaza 4 zile cu 2 zile libere.

Oferim:
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
- Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
- Posibilitati REALE de crestere si promovare
- Salarii ce depasesc si 4.000 Ron in functie de realizarile fiecaruia.
- Dedicatia se rasplateste.

Descrierea companiei
Klass Wagen este activa de mai bine de un deceniu in domeniul inchirierilor de autoturisme, devenind lider national de piata pe segmentul calatoriilor de tip concediu. Flota noastra de peste 2000 de autoturisme este prezenta in principalele orase cu aeroport din Romania si venim in intampinarea clientilor nostri prin agentii proprii.

Echipa Klass Wagen este formata din peste 120 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri.

Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, cu sefi OK, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.
Контактное лицо:
Cristina Costache
Сайт:
klasswagen.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть