Agent call-centru

TICKETS-M №4408112, 21 октября 2016
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Tickets-M angajeaza agent call-centru.
Obiectivul jobului:
Job-ul presupune preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor si solutionarea problemelor cu care acestia se confrunta.

Responsabilitati:
• Preia solicitările primite de la clienţi (online, telefonic sau prin e-mail) şi acţioneaza în concordanţă cu acestea;
• Deserveşte cu promptitudine şi profesionalism fiecare client sau potenţial client;
• Îşi menţine la zi cunoştinţele profesionale: produsele şi serviciile, procedurile de lucru;
• Transmite către departamentele implicate sugestii şi informaţii privind posibile oportunităţi de afaceri sau pentru dezvoltarea produselor.

PROFILUL CANDIDATULUI
• Studii superioare
• Foarte bune abilitati de comunicare (incl. in scris);
• Orientare catre client;
• Atitudine pozitiva si orientata catre gasirea de solutii;
• Rezistenta la stres, perseverenta;
• Cunostinte medii de utilizare Windows si Office;
• Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza;
• Experienta in domeniu este un avantaj.
Oferim:
• Contract de munca;
• Salariu foarte atractiv;
• Pachet social;
• Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in cadrul companiei.
Телефон:
+373 692 43 624
Контактное лицо:
tickets-m
Сайт:
www.tickets.md
Факс:
022-806999
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть