Водитель-экспедитор со своим авто (груз) / Șofer expeditor cu automobil personal (marfar)

AUTOMALL

19 Septembrie 2024

AUTO MALL – стабильная, динамично развивающаяся компания, крупнейший поставщик автотоваров для легковых и грузовых автомобилей на рынке Молдовы в связи с расширением штата открывает вакансию:

В связи с расширением наша компания открывает конкурс на должность Водителя экспедитора с грузовым авто

Обязанности:
- перевозка / экспедирование товара (автозапчасти)

Требования:
- обязательно грузовой автомобиль не старше 2000 года;
- длинная база, высокая крыша;
- грузоподъемность 500 кг.

Условия работы:
- своевременная достойная оплата труда
- официальное трудоустройство, полный cоц. пакет;
- льготные условия на з/ч и техобслуживание на собственных СТО;

График работы:
- График работы с 06.00-18.00 пн-пт + ( 2 рабочие субботы с 09.00-15.00)

Рассматриваются соискатели только с Грузовым авто!

Если вас заинтересовала наша вакансия тогда не ждите, отправляйте свое резюме на адрес: hr@automall.md
или звоните нам по номеру 078309988

În legătură cu dezvoltarea companiei este anunțat concurs pentru suplinirea funcției de Șofer expeditor cu automobil marfar

Obligațiuni:
- transportarea / expedierea mărfurilor (piese auto) partea

Cerințe:
- obligatoriu automobil marfar, anul producerii de la 2000;
- baza lungă, acoperiș înalt;
- capacitate de îmbarcare 500 kg.

Condiții de muncă:
- achitarea salariului fără de întîrzieri
- angajare oficială, pachet socila deplin;
- reduceri la procurarea pieselor auto și la deservirea în cadrul Centrelor de reparație auto;

Regim de muncă:
- Regim de lucru  de la 06.00-18.00 luni- vineri  +  (2 sîmbete lucrătoare în lună de la 09.00-15.00 )

Analizăm doar candidații cu automobil Marfar!
Dacă sunteți cointeresat în funcția noastră vacantă, atunci nu așteptați expediați cv-ul chiar acum,la adresa electronică: hr@automall.md
sau apelați numărul de telefon 078309988

Телефон: 078309988
E-mail: hr@automall.md
Сайт: www.automall.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide