Vînzător consultant

Grupul de companii partenere ce reunește peste 140 de magazine cu articole de brand din Ucraina, Kazahstan, Polonia, Suedia și Republica Moldova, printre care „Tommy Hilfiger”, „Calvin Klein”, „Diesel”, „Gant”, „G-Star Raw”, „Replay”, „Walker”, „STEM”, „Under Armour”, „МЕХХ”, „MD Outlet” și „Discounterra” este în căutare de:

Brandul „Under Armour” este furnizorul oficial de echipamente și accesorii sportive pentru echipele americane și opțiunea preferată a sportivilor de performanță. Brandul oferă încălțăminte, lenjerie de corp, accesorii și haine asigurînd o eficientă maximă a antrenamentelor.

Cerințe:

  • experiența anterioară în domeniul vînzărilor de haine și încălțăminte (reprezintă un avantaj);
  • abilitatea de a combina diverse culori și modele și a crea propriul stil;
  • perseverență;
  • atitudine amabilă și binevoitoare;
  • dorința de a evolua în plan profesional și a spori propriul venit.

Responsabilități principale:

  • oferirea de consultații cu privire la sortimentul de mărfuri, gama de mărimi, istoria brandului și specificul colecției din sezonul curent, dar și modelele existente în stoc;
  • asistarea cumpărătorilor, informarea lor despre produsele noi, promoțiile speciale și noile filiale deschise;
  • pregătirea mărfurilor pentru vînzare, aranjarea lor pe rafturi, menținerea ordinii și curățeniei în sala de vînzare, cabinele de probă și încăperile auxiliare;
  • participarea la inventarieri;
  • respectarea standardelor aprobate de companie.

Oferim:

  • un job interesant alături de colegi profesioniști și creativi;
  • sprijin din partea mentorilor cu experiență;
  • program de lucru în ture;
  • multiple oportunități de carieră.

Alte anunțuri publicate de această companie