Vînzător consultant

Suntem în căutare de:

Showroom-ul „Clior Morelli” prezintă un nou brand de genți din piele naturală lucrate manual.

La noi găsiți doar genți de calitate confecționate din piele clasa premium.

Pe cine căutăm?

Avem nevoie de un profesionist dornic să se dezvolte și capabil să stabilească și să mențină relații bune cu oamenii. Ne dorim un coleg care să împărtășească viziunea noastră privind deservirea clienților și va fi pregătit să le ofere clienților noștri cele mai bune soluții care se vor plia perfect pe nevoile lor. Cunoașterea limbilor română și rusă este o condiție obligatorie.

Principalele tale responsabilități vor fi:

  • oferirea de consultații și informații complete privind produsele prezentate în showroom;
  • participarea la recepția produselor, aranjarea lor în depozit și expunerea pe vitrine;
  • realizarea vînzărilor (scanarea produselor, emiterea bonului de casă, primirea banilor de la clienți și ambalarea produselor procurate)
  • stabilirea și dezvoltarea unor relații bune cu clienții incluși în portofoliu;
  • studierea colecțiilor noi din sortimentul showroom-ului;
  • executarea sarcinilor cu interes și pasiune.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social;
  • un salariu competitiv format din partea fixă + % din valoarea vînzărilor realizate;
  • bonusuri și cadouri în funcție de performanțele obținute;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită și binevoitoare cu o experiență solidă în domeniu;
  • oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii în plină ascensiune.

Programul showroom-ului: 10:00-19:00 (de luni pînă duminică)

Programul angajaților: 10:00-19:00 (4 zile lucrătoare și 2 zile de repaus)

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră expediază CV-ul la adresa electronică: bitkoirina@gmail.com.

Alte anunțuri publicate de această companie