Vinzator-consultant orasul Chisinau

SOLOVOV JEWELRY

9 Septembrie 2024

Solovov Jewelry angajează:

SOLOVOVOV JEWELRY este o companie care oferă o gamă largă de bijuterii din argint și aur pe site-urile offline și online ale companiei. Oferim o abordare individuală și dăm un sentiment de specializare pentru fiecare client. Oferim servicii de îngrijire și reparare a bijuteriilor, schimbăm aurul vechi pe bijuterii noi.
Ne extindem și ne dezvoltăm constant fără a ne opri la rezultatele obținute, astfel încât numărul magazinelor și al clienților noștri este în continuă creștere. În acest sens, căutăm un angajat activ, motivat, muncitor pentru postul de vînzător-consultant în cadrul companiei de bijuterii.

Noi oferim:

  • Pahet salariu competitiv de le 15000 MDL
  • Șansa de a face parte dintr-o echipa tinara
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Posibilitate de creștere profesională
  • Mediul de lucru plăcut
  • Reduceri semnificative la produsele companiei;
  • Grafic de lucru 4/2, de la 10:00 la 20:00

Responsabilitati:

  • Ghidarea clienților în alegerea celor mai potrivite bijuterii;
  • Vinzarea produsului într-un mod atractiv șiconvingator;
  • Îndeplinireasarcinilor de vânzări;
  • Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienți.

Cerinte:

  • Experiență în vânzări va fi un avantaj;
  • Abilități puternice de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și sub presiune;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Noțiuni de bază de lucru pe calculator.

E-mail: adm.solovovjewelry@gmail.com
Теlefon: 069882525

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide