Vînzător-Consultant în magazin de construcții, sec. Rîșcani

NANU MARKET SRL

17 octombrie 2024

Nanu Market este o rețea de magazine de vânzare cu amănuntul lider în Moldova, specializată în produse pentru construcții și casă. Suntem mândri de nivelul înalt al serviciilor oferite clienților noștri și de gama largă de produse de calitate. În legătură cu extinderea rețelei noastre, căutăm profesioniști energici și ambițioși, care sunt pregătiți să lucreze în comerțul cu amănuntul și să devină parte din echipa noastră. Oferim instruire, oportunități de dezvoltare profesională și condiții de muncă confortabile pentru cei care doresc să crească împreună cu noi.

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Cerințe față de candidați:

  • Persoană responsabilă cu abilitaţi bune de comunicare;
  • Experienţa de muncă în vânzarea materialelor de construcţie - constituie un avantaj (în special scule electrice, instrumente, articole pentru ficsare și zugrăvit);
  • Dorința și capacitatea de a învăța, oferim cursuri de formare și traininguri.

Responsabilități:

  • Oferă suport clienţilor în alegerea produselor necesare;
  • Consultă clienţii privind sortimentul, calitatea şi preţurile la produse;
  • Urmăreşte corectitudinea expunerii mărfii şi a preţurilor la raft.

Beneficii:

  • Compania oferă Salariu și alte bonusuri % lunare, peste media pe piață;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
  • Grafic de lucru 5/2, angajarea oficială, cantină.

Мы ищем людей, которые проконсультируют наших клиентов при выборе строительных материалов и предложат лучшие решения по ремонту.

Требования к кандидатам:

  • Ответственный человек с хорошими коммуникативными навыками;
  • Опыт работы в торговле строительными материалами (электроинструменты, инструменты, детали для крепежа и малярные акссесуары) - является преимуществом;
  • Желание и способность к обучению, мы предоставляем обучение и тренинги.

Обязанности:

  • Оказывать поддержку клиентам в выборе необходимой продукции;
  • Консультировать клиентов по вопросам ассортимента, качества и цен на продукцию;
  • Следит за правильностью отображения товара и цен на полках.

Преимущества:

  • Компания предлагает заработную плату и другие ежемесячные %-премии выше среднего по рынку;
  • Скидки на все бренды компании и внутренние акции для сотрудников;
  • График работы 5/2, официальное трудоустройство, столовая.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide