Trainer Educațional
Mirax

9 Septembrie 2024

Compania Mirax, lider pe piața imobiliară, își extinde echipa și caută un Trainer Educațional pasionat și dedicat. Dacă ai experiență în formarea și dezvoltarea competențelor profesionale și îți dorești să contribui la creșterea unei noi generații de experți imobiliari, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:

  • Livrarea sesiunilor de training pentru agenți imobiliari, conform curriculumului Mirax Academy
  • Dezvoltarea și actualizarea materialelor de training
  • Monitorizarea progresului participanților și oferirea de feedback constructiv
  • Organizarea de workshop-uri și sesiuni practice pentru a asigura aplicarea cunoștințelor
  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea continuă a programelor de formare

Cerințe:

  • Experiență relevantă în training sau educație, preferabil în domeniul vânzări
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare
  • Capacitatea de a inspira și motiva participanții
  • Flexibilitate și adaptabilitate la diverse stiluri de învățare
  • Cunoștințe de bază în utilizarea tehnologiilor educaționale

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică
  • Posibilitatea de a contribui la formarea noii generații de profesioniști imobiliari
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare
  • Acces la resurse și training-uri suplimentare pentru dezvoltarea profesională

Cum aplici: Trimite CV-ul tău la hr@mirax.md. Așteptăm cu interes să te cunoaștem și să construim împreună viitorul educației imobiliare!

Alătură-te echipei Mirax și contribuie la succesul nostru!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide