Tehnolog

Granier

15 Septembrie 2024

Granier angajează:

Tehnolog

Căutam un nou coleg/ă pasionat/ă de producerea panificației și patiseriei. Dacă ai minimum 3-5 ani de experiență în expertiza tehnologiei alimentare, patiseriei, cofetăriei, ești organizat/ă și perseverent/ă, cu spirit de echipă, atunci e foarte probabil că locul tău e în echipa noastră.

Ce skill-uri ne-ar placea să ai:

  • Absolvent/ă studii superioare specializate (tehnologie, alimentație publică);
  • Abilități bune de analiză, evidență, monitorizare și îmbunătățire a dosarului produselor;
  • Capacitatea de coordonare a procesului de producție pentru respectarea parametrilor de calitate;
  • Capacitatea de gestionare eficientă a timpului și de organizare a procesului de lucru;
  • Abilităţi de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci:

  • Să gestionezi întregul proces de producere Granier;
  • Să concepi și să dezvolți rețete pentru produse noi de panificație și patiserie;
  • Să gestionezi echipamentele și utilajele de producție, inclusiv să analizezi eficiența lor;
  • Să planifici numărul de produse, în funcție de cererea pieței sezoniere;
  • Să coordonezi și să pregătești personalul implicat în procesul de producție cu privire la procedurile de lucru și normele procesului de producție;
  • Să asiguri securitatea procesului de producție;
  • Să participi la expoziții și seminare.

Granier reprezintă locul unde ne dedicăm toate resursele, pentru a asigura plăcerea gustului, adăugăm multă dragoste și pasiune în crearea produselor de patiserie și brutărie. În prezent Granier deține 9 filiale, o producere modernă și un număr impunător de consumatori care, în fiecare zi, vin să procure bunătățile Granier. Din dorința de a satisface până și cele mai exigente gusturi din domeniul patiseriei și panificației ne-am dezvoltat și continuăm să o facem.

Echipa Granier este una unită, formată din oameni pasionați de ceea ce fac. Oferim responsabilitate, profesionalism, grijă și respect, într-un mediu de lucru plăcut. Alături de noi te poți implica la numeroase proiecte de dezvoltare.

Iti dorești să faci echipă cu noi, alătură-te echipei Granier și împreună hai “Să facem Moldova plină de gust.”!

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: hr@granier.md
Telefon: +373 79901771

E-mail: hr@granier.md
+373 79901771

Alte anunțuri publicate de această companie