Tehnolog panificație și patiserie | Administrator Producere

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Responsabilități:

  • Testează și dezvolta rețete pentru produse noi de panificație și patiserie și participa la lansarea acestora în piața, conform strategiei de Marketing a companiei;
  • Contribuie la îmbunătățirea procesului de producție;
  • Definește și actualizează în mod permanent documentația cu privire la rețete, proceduri de lucru, proces și specificații tehnice;
  • Supervizează procesul de producție pentru respectarea parametrilor de calitate, a normelor de consum, de materii prime și aditivi noi;
  • Se asigura de securitatea procesului de producție;
  • Coordonează, îndrumă și pregătește personalul implicat în procesul de producție cu privire la procedurile de lucru și normele procesului de producție;
  • Participă la expoziții și seminare - suport tehnologic;
  • Administrarea producerii.

Cerințe:

  • Nivel înalt de cunoștințe teoretice în domeniul panificației și patiseriei;
  • Studii superioare în Ingineria produselor de panificație și patiserie;
  • Experiență de minimum 3 ani intr-o poziție similara în industria panificației și patiseriei, care include dezvoltarea de noi produse;
  • Posibilitatea de a merge în deplasări;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Permis de conducere – va fi un avantaj;
  • Abilități de comunicare și cultivare a relațiilor de parteneriat.

Oferim:

  • Salariu motivant de la 15000 MDL Netto;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Locuri de muncă: Oficiu - str. Uzinelor 19, or. Chișinău / Producere - satul Peresecina, str. Fîntînilor 7

CV-urile dumneavoastră însoțite de foto, le puteți expedia pe adresa electronica a companiei: findjobmd@mail.ru.

Veți fi contactat pentru un interviu dacă profilul Dumneavoastră corespunde cerințelor postului.

Va mulțumim!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide