Tehnolog / Croitor 12000-15000 MDL

Pupi sweet dress

14 octombrie 2024

PUPI SWEET MARKET angajează:

Descriere funcție:

Pupi sweet dress, o companie la nivel înalt în domeniul designului de haine pentru copii, caută un Tehnolog/Croitor cu program de lucru full-time. Suntem în căutarea unui coleg de echipă capabil, talentat și dedicat, pentru locația din Chișinău, Râșcani, care să contribuie cu pasiunea și abilitățile sale la crearea produselor noastre de calitate superioară.

Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice profesionale în domeniul croitoriei sau a tehnologiei îmbrăcămintei.
  • Experiență de muncă între 2-5 ani într-o poziție similară.
  • Abilitate de a interpreta modele de design și de a crea produse finalizate, conform specificațiilor.
  • Cunoaștere la nivel avansat a limbilor română și rusă.

Responsabilități:

  • Producerea de articole de îmbrăcăminte, conform cerințelor de design.
  • Controlul calității articolelor produse.
  • Respectarea standardele de timp și calității impuse de companie.
  • Maintenanța echipamentelor de producție.

Oferta companiei:

Compania Pupi sweet dress vă oferă șansa de a lucra într-un mediu prietenos, creativ și plin de provocări. Vă oferim un salariu competitiv între 12000 și 15000 MDL, în funcție de experiența și abilitățile dumneavoastră. Angajamentul nostru față de dvs. include un contract individual de muncă și posibilități reale de dezvoltare profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne telefonați la numărul 069116448

Așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem viitorul coleg!

Telefon: 069116448

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide