Tehnician Instalator Fibre Optice (Suedia) – Până la 2500 EUR/lună NET
NH TECH

24 octombrie 2024

Peste hotare
Posibil fără experiență
De la 2000 Până la 2500 EUR
Full-time
Orice studii
În locația angajatorului

Alătură-te echipei NH Tech și participă la proiecte de instalare a rețelelor de fibră optică în cele mai moderne centre de date din Suedia!

NH Tech este o companie europeană de top, specializată în servicii de instalare și întreținere a infrastructurii de telecomunicații și rețele de date. Cu o experiență vastă în colaborarea cu unele dintre cele mai mari centre de date din Uniunea Europeană, ne mândrim cu standardele noastre înalte de calitate și inovație tehnologică. Proiectele noastre se desfășoară în locații-cheie din Germania, Suedia si Italia, oferind soluții avansate pentru industria comunicațiilor.

Responsabilități:

  • Instalarea și montarea liniilor de fibră optică conform documentației tehnice.
  • Configurarea și instalarea echipamentelor necesare, cum ar fi comutatoare, routere și splitter-e optice.
  • Testarea și verificarea echipamentelor pentru a asigura funcționarea corectă.
  • Diagnosticarea și remedierea eventualelor defecțiuni.
  • Respectarea normelor de siguranță și a standardelor internaționale.

Beneficii:

  • Salariu net: 2000-2500 EUR/lună (după impozite), suma variază în funcție de orele lucrate.
  • Cazare oferită de angajator, conform standardelor UE.
  • Transportul și zborurile acoperite integral de companie.
  • Suntem angajator direct — fără comisioane sau taxe pentru angajare.
  • Oportunități de angajare pe termen lung pentru cei mai performanți tehnicieni.

Detalii despre proiect:

  • Locații: Suedia.
  • Începere: Decembrie 2024 – Ianuarie 2025.

Avantaje pentru candidați:

  • Cu experiență anterioară în domeniul electric sau inginerie.
  • Cu cunoștințe în instalarea și configurarea echipamentelor optice.
  • Pașaport UE obligatoriu!

Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă dedicată și să participi la proiecte care definesc viitorul comunicațiilor, trimite-ne CV-ul tău la: galina.seitova@nhtech.se.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide