Team Leader
Mirax

25 septembrie 2024

Team Leader

Compania MIRAX a fost fondată de agenți imobiliari cu experiență pentru a oferi o gamă completă de servicii imobiliare de înaltă calitate.

Suntem în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră, pe post de Team Leader.

Responsabilități

  • Acordarea asistenței în lucru pentru echipa de vânzări, organizarea și gestionarea resurselor necesare pentru sporirea rezultatelor;
  • Monitorizarea eficienței echipelor pentru a atinge obiectivele planificate dar și pentru a optimiza performanțele departamentului de vânzări;
  • Validarea calității serviciilor oferite clienților, asigurând respectarea standardelor de calitate;
  • Gestionarea portofoliului de proprietăți;
  • Organizarea ședințelor periodice pentru raportarea rezultatelor actuale cât și pentru planificarea activităților viitoare;
  • Raportarea sistematică către superior.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finalizate;
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Abilitați de convingere și negociere;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC.

Calități personale: organizat, orientat spre rezultat, perseverent, profesionist, corect, gândire flexibilă.

Oferim:

  • Salariu competitiv (parte fixă + comision);
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Instruirea și integrarea în activitatea imobiliară;
  • Sesiuni de coaching pentru dezvoltare profesională;
  • Angajament pe termen lung.

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Team Leader în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

E-mail: hr@mirax.md
Web: https://mirax.md
Telefon: +37378220777, +37379271777

Alte anunțuri publicate de această companie

Coordonator de Formare

Operator Call Center

24 septembrie 2024

Agent Imobiliar

Coordonator de Echipă

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide