Supervizor rețea de magazine (Produse de uz casnic), Chișinău

Chișinău
De la 1 an
15 000 MDL
Full-time
Orice studii
În locația angajatorului

Clientul nostru este o companie în plină dezvoltare, specializată în vânzarea de detergenți de înaltă calitate. Compania și-a consolidat deja poziția pe piață, obținând rezultate excelente și câștigând încrederea clienților.

SUPERVIZOR REȚEA DE MAGAZINE (PRODUSE DE UZ CASNIC), CHIȘINĂU

În contextul extinderii continue, compania își mărește echipa și invită un manager energic și ambițios pentru poziția de Supervizor al rețelei de magazine.

Responsabilități:

  • Asigurarea respectării standardelor de serviciu și cerințelor corporative în toate magazinele;
  • Gestionarea echipei de vânzători: motivarea și evaluarea performanței angajaților;
  • Dezvoltarea și monitorizarea realizării planurilor de vânzări pentru fiecare magazin;
  • Analiza vânzărilor și furnizarea de rapoarte către conducere, cu recomandări pentru îmbunătățirea indicatorilor;
  • Efectuarea inventarierilor și controlul stocurilor;
  • Asigurarea magazinelor cu toate materialele necesare (etichetare, pungi, materiale promoționale etc.);
  • Monitorizarea mediului competitiv și propunerea de îmbunătățiri ale sortimentului și campaniilor promoționale;
  • Supravegherea stării magazinelor: ordine, curățenie și stare tehnică;
  • Organizarea și controlul sarcinilor gospodărești (reparații minore, furnizarea de servicii comunale etc.).

Cerințe:

  • Experiență în gestionarea magazinelor de retail (supervizor, administrator, manager de rețea);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Abilități de lucru cu rapoarte: elaborarea și analiza vânzărilor, gestionarea stocurilor;
  • Utilizator experimentat al PC-ului (Excel, 1C sau alte programe de contabilitate și raportare);
  • Disponibilitate pentru deplasări periodice între magazine;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Calități de lider, organizare și capacitatea de a lua decizii în condiții de multitasking.

Ce oferă compania:

  • Salariu de la 15 000 MDL net (discutabil în funcție de rezultate la interviu);
  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Compensarea cheltuielilor pentru utilizarea autoturismului (amortizare și combustibil);
  • Oportunități de creștere profesională și dezvoltare;
  • Un mediu stabil într-o companie în plină dezvoltare;
  • Provocări interesante și sarcini diverse;
  • Suport profesional pe toate etapele de activitate.

Dacă această oportunitate vă interesează, trimiteți CV-ul dvs. la Dopomoga.Staffing@gmail.com, menționând denumirea postului. Pentru informații suplimentare, sunați la: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 782 08 500

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide