Supervizor la call centru

FLYMEDIA GROUP

19 Septembrie 2024

FLYMEDIA GROUP angajează:

Compania lider în domeniul vânzărilor online caută candidați pentru poziția de Supervizor Vânzări în noul nostru call center. Dacă ești energic, ai experiență în gestionarea echipei și ai realizat cu succes proiecte în domeniul vânzărilor telefonice, avem locul ideal pentru tine!

Oferim:

  • Salariu atractiv + bonusuri pentru rezultate
  • Creștere profesională într-o companie de succes
  • Training profesional și suport
  • Birou modern în centrul orașului
  • Colectiv prietenos și dinamic
  • Beneficii suplimentare și reduceri pentru angajați

Responsabilitățile tale:

  • Coordonează și controlează activitatea echipei pentru atingerea obiectivelor
  • Motivează și instruiește echipa de operatori
  • Monitorizează și analizează vânzările folosind baza de clienți existentă
  • Dezvoltă și implementează strategii eficiente pentru creșterea volumului de vânzări
  • Oferă suport și feedback membrilor echipei
  • Asigură respectarea politicilor și procedurilor companiei

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor
  • Experiență anterioară ca supervizor sau coordonator
  • Abilități excelente de leadership și management
  • Cunoștințe despre principiile gestionării unui call center
  • Capacitatea de a motiva și dezvolta echipa
  • Abilități excelente de comunicare și organizare
  • Capacitatea de a analiza și optimiza procesele

Nu rata ocazia de a deveni liderul echipei noastre!

Trimite CV-ul la Lstef0809L@gmail.com
Sau sună la 061155859.

Email: Lstef0809L@gmail.com
Telefon: 061155859

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide