Specialist PPC | Performance Marketing | Targeting Manager

Farmacia Familiei

17 octombrie 2024

Suntem rețeaua de farmacii „Farmacia Familiei” SRL, prezentă atât în Chișinău cât și pe întreg teritoriul Moldovei. Ne mândrim cu o dezvoltare dinamică și suntem în căutarea unor persoane orientate spre succes pentru a se alătura echipei noastre.
La Farmacia Familiei, punem accent pe profesionalism, dedicare și grijă față de clienți. Ne dorim să avem alături colegi care împărtășesc aceste valori și care sunt gata să facă diferența în furnizarea serviciilor de calitate.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Căutăm un nou coleg în echipa de marketing - Specialist PPC / Performance Marketing / Targeting Manager - cu un rol cheie în ceea ce privește creșterea afacerii prin promovarea online a produselor și a brandului.

Responsabilitățile includ:
  • Planificarea și gestionarea campaniilor de publicitate plătite pe diferite platforme (Google, Meta, AdMixer etc.);
  • Monitorizarea și analiza performanțelor campaniilor;
  • Colaborarea cu colegii pe partea de design și copywriting pentru a crea anunțuri atractive și relevante pentru audiența țintă.
Cerințe:
  • Experiență dovedită în lucrul cu platforme cum ar fi Meta Ads, Google Ads, AdMixer, Analytics;
  • Sunt apreciate certificările, dar nu absolut necesare;
  • Abilități excelente de analiză și interpretare a datelor pentru a optimiza campaniile și a îmbunătăți performanțele;
  • Dorința de a fi mereu la curent cu tendințele și inovațiile din digital marketing.
Oferta noastră:
  • Salariu începe de la 20.000 în dependență de experiența profesională;
  • Tichete de masa;
  • Program de muncă 8:30 – 17:30;
  • Colegi pasionați de ceea ce fac.
Persoanele care corespund cerintelor date sunt rugate sa expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: hr@farmaciafamiliei.md cu mentiunea postului pentru care candideaza.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide