Specialist în recrutare
Sorinlux SRL

25 octombrie 2024

Chișinău, Stăuceni
Orice experiență
Full-time
Orice studii
Hibrid (Oficiu/Acasă)

Sorinlux SRL este societatea comercială care se ocupă cu comerţul en-gros pe piaţa Republicii Moldova a îmbracămintei şi încălţămintei, lenjeriei de toaletă, materialelor de construcţie şi o gamă largă a mărfurilor de uz casnic şi uz gospodăresc.

Locație – Stauceni
Program hibrid
Funcția – Specialist în recrutare

Descrierea jobului:

  • Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente;
  • Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
  • Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor;
  • Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor;
  • Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre manageri;
  • Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati;
  • Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie;
  • Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor.

Telefon: +373 69114791
E-mail: info@valconi.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Vanzator consultant

Specialist Marketing

Agent securitate

Hamal

Qey Account Manager

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide