Specialist în Marketing

Brandul CAPAROL in Republica Moldova este in căutarea persoanei potrivite pentru postul:

Daca ești interesat de aceasta oportunitate așteptăm CV-ul și scrisoare de intenție la adresa de mail hr@caparol.md cu mențiunea postului.

Ești potrivit(ă) pentru acest job dacă:

  • Ai experiență de specialitate: minim 5 ani ca marketing specialist;
  • Deții cel puțin o diplomă asociată în marketing sau cursuri specializate și ești vorbitor fluent de româna, rusă;
  • Ai experiență in gestionarea campaniilor de marketing (organizare, coordonare, urmărirea rezultatelor, propunere de activități promoționale);
  • Deții cunoștințe solide pe segmentul Social Media;
  • Ești atras/a de partea de organizări de evenimente, prezentări de produse, expoziții;
  • Îți place sa interacționezi cu oamenii și să ai experiență de lucru în față camerelor video;
  • Ești pasionat de design grafic și machetare;
  • Ești interesat de dezvoltare profesională și personală.

Aptitudini necesare candidatului:

  • Comunicare: Vorbirea clară și ascultarea activă, o comunicare amănunțită și respectuoasă cu ceilalți, lucru eficient în echipă orientat pe rezultatele și performanțele companiei.
  • Managementul timpului: se acordă prioritate sarcinilor, pentru a îndeplini termenele limită, urmărind în același timp mai multe proiecte simultane, folosind instrumente digitale și făcând toate aceste lucruri cu exactitate.
  • Organizare: Folosește abilitățile organizatorice pentru a rămâne concentrat pe finalizarea sarcinilor corect și la timp, creează planuri de marketing primare și de rezervă și coordonează elementele necesare pentru a implementa aceste planuri.
  • Aptitudini tehnice: Folosește abilități tehnice pentru a utiliza instrumentele de marketing digital pentru a seta, furniza și urmări componentele campaniilor de promovare. Utilizarea zilnică a următoarelor instrumente: SEO și SEM, e-mail, CRM și social media.

Care sunt responsabilitățile tale?

  • Planifici, coordonezi, reevaluezi și implementezi bugetele de Marketing;
  • Dezvolți idei pentru campanii de marketing inovatoare;
  • Susții activitățile de marketing utilizând expertiza proprie în domenii precum dezvoltarea și optimizarea conținutului publicității;
  • Comunici cu furnizorii și partenerii, pentru a planifica evenimente și campanii promoționale;
  • Analizezi rezultatele campaniilor, ratele de conversie și traficul de pe site-uri pentru a îmbunătăți viitoarele activități de marketing;
  • Te implici activ in crearea strategiei de promovare și a planurilor de marketing;
  • Gestionezi site-urile companiei și conturile de social media;
  • Construiești reputația mărcii pe canale digitale și tradiționale;
  • Lucrezi îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a dezvolta campanii promoționale eficiente;
  • Reprezinți firma în relațiile cu alte mass-media (presa, radio etc.) pentru a te asigura că imaginea dorită este menținută;
  • Realizezi rapoarte lunare legate de sectorul de activitate şi de progresul înregistrat;
  • Participi la evenimentele organizate în cadrul companiei (evenimente de lansare, seminare, prezentări).

De ce să alegi DAW BENȚA?
Pentru că Te alături nu doar unui business,
dar unei familii cu tradiții și a unei filosofii sustenabile în timp.

Iar caparte a familiei, noi îți oferim:
Instruirea și suportul necesar să devii un specialist în marketing și mai bun,
Un pachet salarial atractiv și beneficii de care îți povestim la interviu,

Conexiunea resursele unei companii multinaționale cu tradiții de peste 100 ani,
Posibilitatea să facem istorie împreună în țara natală!

Program de activitate:
Luni – Vineri, de la 8.30 -17.30;
12:00-13:00 - pauză de masă
Sâmbătă, Duminică – doar pentru familie!

Expediați CV-urile dvs. și scrisorile de intenție
la adresa de e-mail: hr@caparol.md

Alte anunțuri publicate de această companie