Specialist în Gestiunea Echipamentelor (Dep. Vînzări)
Efes Vitanta Moldova Brewery

27 septembrie 2024

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii universitare în domeniul tehnic, economic, logistică;
  • Experiență de cel puțin 2 ani în vânzări în cadrul industriei FMCG este binevenită;
  • Cunoştinţe bune de operare PC (Word, Excel);
  • Cunoaștere a limbii române, ruse și engleze;
  • Abilități înalte de comunicare și organizare;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi:

  • Planificarea, organizarea și supravegherea activităților legate de echipamentul de vânzări: mobilier, investiții în proiecte speciale.
  • Planificarea și bugetarea a echipamentelor de vânzări.
  • Organizarea și controlul rotației a echipamentului către/de la distribuitori și piață.
  • Organizarea lichidării materialelor și echipamentelor deteriorate.
  • Gestionarea contractelor de procurare, chirie a echipamentelor.
  • Înregistrarea și controlul cererilor de reparații a echipamentelor.
  • Raportarea lunară referitoare la starea echipamentelor aflate în gestiune.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bunusuri lunare și anuale;
  • Telefon mobil și pachet telefonie inclus;
  • Pachet social cu mai multe beneficii etc.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de E-mail:
hr@md.anadoluefes.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Promoter or. Chișinău

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide