Specialist Digital Marketing-Balti

Suntem în căutare de Targetolog!

Compania ARA își extinde echipa de marketing și suntem în căutarea unui targetolog talentat și dedicat. Dacă ai experiență în gestionarea campaniilor de marketing digital și ești pasionat de optimizarea performanței, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Planificarea, implementarea și gestionarea campaniilor de marketing digital pe diverse platforme (Google Ads, Facebook Ads, etc.).
  • Analizarea și optimizarea campaniilor pentru a atinge obiectivele de performanță (CPC, CPA, ROI, etc.).
  • Segmentarea audienței și crearea de targetări precise pentru campanii.
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor campaniilor, oferind recomandări pentru îmbunătățiri.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru dezvoltarea strategiilor și tacticilor de campanie.
  • Menținerea la curent cu tendințele și noutățile din domeniul marketingului digital.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea campaniilor de marketing digital 2 ani.
  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de publicitate digitală (Google Ads, Facebook Ads, etc.).
  • Abilități analitice puternice și capacitatea de a interpreta datele de performanță.
  • Experiență în utilizarea instrumentelor de analiză web și marketing (Google Analytics, etc.).
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și orientat către rezultate.
  • Cunoștințe de bază despre SEO și marketingul de conținut sunt un avantaj.
  • Studii superioare în domeniu.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide