Specialist Aprovizionare

Compania farmaceutică Î.M.”Becor”SRL, anunţă concurs pentru ocuparea postului vacant de:

Responsabilităţi de bază:

  • Aprovizionarea si asigurarea stocurilor de marfă specifică unui depozit farmaceutic
  • Elaborarea si transmiterea comenzilor către furnizori
  • Conlucrarea eficientă cu furnizorii companiei in tot lanțul de aprivizionare
  • Analiza de piată concurențială si analogi
  • Negocierea din numele companiei la necesitate
  • Cunoasterea si dezvoltarea continuă a portofoliului de produse
  • Gestionarea eficientă a locului, timpului și volumului de muncă

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare medicale sau farmaceutice este un avantaj
  • Experienţa de muncă in domeniul farmaceutic va constitui un avantaj
  • Cunoaşterea avansată a limbii române
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, 1C
  • Energic şi comunicabil, abilitați de negociere si interrelaționare
  • Responsabilitate şi orientare spre rezultat

Compania oferă:

  • Contract de muncă şi pachet social complet
  • Activarea in una din companiile de distributie farmaceuitcă de top
  • Program de muncă 5/2 de la 8.00-17.00
  • Creştere profesională
  • Condiţii de muncă moderne
  • Salariu motivant official
  • Bonus adițional legat de indici de performanță
  • Instruire si dezvoltare continuă

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV la adresa de e-mail: t.linga@becor.md.

Alte anunțuri publicate de această companie