Șoferi de camion

AMT EUROTRUCKS

18 octombrie 2024

Angajăm:

Căutăm șoferi de camion experimentați pentru transport internațional în țările menționate. Ideal pentru persoanele dornice să exploreze diverse culturi și să lucreze în cadrul unei echipe dinamice.

Europa (Belgia, Olanda, Franța, Spania, Germania)

Salariu: 3000 euro/lună+ bonusuri

Responsabilități:

  • Transportul mărfurilor pe rute internaționale.
  • Respectarea normelor de siguranță și legislației în vigoare.
  • Întreținerea și verificarea zilnică a vehiculului.
  • Comunicare constantă cu dispeceratul.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria C+E.Cip Taho,Cod 95
  • Experiență relevantă în transport internațional.
  • Cunoștințe de limba engleză sau a altor limbi europene constituie un avantaj.
  • Abilități de comunicare și adaptabilitate.

Beneficii:

  • Salariu atractiv de 3000 euro/lună.
  • Diurne și compensații pentru cheltuieli de călătorie.
  • Program de muncă flexibil.

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să ne contactezi pentru mai multe detalii.

Email: eurotrucks.amt@gmail.com
079966076

Alte anunțuri publicate de această companie