Șofer expeditor categoria C

Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de:

Suntem în căutarea unui nou coleg în secția Delivery și anume Expeditor.

Vei beneficia de:

  • Salariu + bonus de performanță;
  • Pachet social complet;
  • Număr corporativ;
  • Tichete de masă în valoare de 70 lei per zi;
  • Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri);
  • Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase;
  • Sală de sport gratuită.

Responsabilități:

  • Încărcarea van-ului / camionului de livrare;
  • Verificarea corelării dintre marfa încărcată şi factură/aviz;
  • Livrarea mărfii conform comenzilor clienţilor;
  • Descărcarea mării la client în depozit sau magazin;
  • Colectarea plății/bonurilor fiscale la clineţii cu achitare în numerar;
  • Transportarea bunurilor înapoi la depozit în caz că acestea au fost refuzate.

Cerințe față de candidat:

  • Permis categoria C;
  • Experiență în calitate de șofer minim 1 an;
  • Bune abilități de comunicare, onestitate, flexibilitate la sarcini noi;
  • Disponibil pentru deplasări (Bălți, Cahul) cu durata - până la 5 zile (cameră hotel, mic dejun inclus);
  • Orientat către rezultate și proactiv;
  • Cunoașterea limbilor: română-fluent, rusă - va constitui un avantaj.

Vezi detalii despre companie www.orbico.md

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, apelează la 068373075 sau expediază CV-ul cu indicarea postului “Expeditor” la următorul e-mail: hr.moldova@orbico.com.

E-mail: hr.moldova@orbico.com
068373075

Alte anunțuri publicate de această companie