Social Media Marketing Specialist

ONMEDIA

9 Septembrie 2024

Angajăm:

Compania de marketing online ONMEDIA caută o persoană talentată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre ca Specialist în Social Media Marketing. Dacă ești pasionat de lumea digitală și ai experiență în crearea și gestionarea conținutului social media pentru diverse industrii, te așteptăm să te alături echipei noastre.

Responsabilități principale:

  • Crearea și gestionarea conținutului social media pentru minim 4 clienți, adaptându-l la nevoile și obiectivele acestora;
  • Colaborarea strânsă cu echipa noastră de specialiști, inclusiv cu experți digitali, designeri, videografi și fotografi pentru a crea campanii captivante și de impact;
  • Monitorizarea și analiza rezultatelor campaniilor, ajustând strategiile în consecință pentru a obține performanțe optime;

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în gestionarea conturilor de social media pentru diverse industrii;
  • Cunoștințe solide despre platformele sociale populare și ultimele tendințe în marketingul digital;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic, alături de profesioniști pasionați;
  • Proiecte variate în portofoliul nostru, inclusiv colaborări cu companii aeriene, centre comerciale, dezvoltatori imobiliari și proiecte cu caracter social;
  • Un salariu competitiv, cuprins între 13.700 și 20.000 de lei, în funcție de experiență și performanțe;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dacă ești gata să îți aduci contribuția într-un mediu de lucru inovator și să faci parte din echipa noastră dedicată, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email maria.onica@onmedia.md.

Menționează în subiectul emailului „Aplicare pentru Social Media Marketing Specialist”.

Alte anunțuri publicate de această companie