Șef secția asamblare și sudare

DLR Metal-Construct

9 octombrie 2024

DLR Metal-Construct angajează:

Ofertă:

  • Angajare oficială;
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitate de creștere în carieră;
  • Post de muncă în cadrul unei întreprinderi aflate în proces de dezvoltare dinamică.

Descrierea postului:

  • Coordonarea echipei de sudori și asamblatori, asigurându-se că sarcinile sunt îndeplinite conform planului de producție;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura fluxul de producție și livrarea la timp a produselor;
  • Verificarea calității sudurii și siguranță în toate etapele procesului de producție;
  • Citirea fișelor tehnice a construcțiilor metalice, luînd în considerație dimensiunile, materialele utilizate, performanțele tehnice, specificațiile de siguranță și alte detalii relevante pentru utilizare sau implementare;
  • Responsabil de urmărirea stării tehnice al echipamentului pe care îl operează;
  • Controlul disciplinei de muncă, precum și a tuturor standardelor, instrucțiunilor și procedurilor specifice activității de producție.

Cerințe:

  • Cunoștințe de operare a calculatorului;
  • Abilități de comunicare eficientă și asertivă;
  • Abilități de planificare, organizare și prioritizare a activităților;
  • Orientare spre respectarea terminelor și atingerea obiectivelor.

Cum aplici:
Trimite CV-ul pe adresa: resurseumane@dlr.md
sau apelează: 078706881

E-mail: resurseumane@dlr.md
Telefon: 078706881

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide