Șef Producere
Imperlux

18 octombrie 2024

Compania Imperlux, specializată în producția de garduri metalice și structuri din oțel, își extinde echipa și caută un Șef Producere responsabil pentru coordonarea întregului proces de producție. Dacă ai experiență în managementul producției și abilități de leadership, te invităm să aplici!

Responsabilități principale:

  • Planificarea și coordonarea activităților de producere a gardurilor metalice, asigurând respectarea standardelor de calitate și termenele de livrare;
  • Monitorizarea și optimizarea fluxului de producție pentru a maximiza eficiența și productivitatea;
  • Supervizarea echipelor de muncitori și asigurarea respectării procedurilor de lucru;
  • Gestionarea echipamentelor și utilajelor de producție pentru a preveni avariile și întreruperile;
  • Asigurarea respectării normelor de sănătate și securitate în muncă;
  • Gestionarea stocurilor de materii prime și colaborarea cu departamentele de achiziții și logistică pentru aprovizionarea la timp;
  • Colaborarea cu echipa de vânzări în scopul asigurării clienților cu comenzi în termenii agreați;
  • Întocmirea rapoartelor de producție și analizarea datelor pentru identificarea soluțiilor de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Experiență de minimum 3-5 ani în roluri de coordonare a proceselor de producere, preferabil în industria metalurgică sau de construcții;
  • Studii superioare tehnice sau calificări relevante în domeniul producției/industriei;
  • Abilități excelente de coordonare a echipelor și gestionare a resurselor;
  • Cunoștințe tehnice solide privind echipamentele și procesele de producție;
  • Capacitatea de a analiza date și de a lua decizii rapide și eficiente;
  • Cunoștințe despre legislația muncii și normele de securitate și sănătate;
  • Abilități de operare PC (MS Office, 1C) și cunoștințe tehnice relevante.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență, plus bonusuri de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru stabil și dinamic într-o companie în creștere;
  • Acces la echipamente moderne și tehnologii de ultimă generație;

Cum aplici:
Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul la adresa job@imperlux.md.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

E-mail: job@imperlux.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide