Șef parc auto de camioane cat. C, E obligatoriu

Ex-Tranbug angajează:

Compania „Ex-Transbug” își mărește echipa, suntem in căutarea unui coleg ce va gestiona parcul de camione a companiei, dacă ai experiență sunăne direct la 069665171 - Andrei.

Vino în echipa noastră și beneficiază de:

  • salariu competitiv plătit la timp, avansuri și bonusuri
  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral
  • posibilități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei
  • abonament telefonic nelimitat și altele.

Cerințe:

  • Cunoașterea obligatorie a limbii română, și rusă, alte limbi prezintă un avantaj.
  • Experiența ca șofer, mecanic sau în domeniul logisticii (cunoasterea procesului de transportarea internationala de marfuri și deservirea camionelor).
  • Abilități de comunicare, organizare și planificare.
  • Categoria B, C, E este obligatorie

Responsabilități:

  • Monitorizarea șoferilor, organizarea și planificarea rutelor, organizarea descărcărilor.
  • Controlul șoferilor, stării tehnice a camioanelor și documentelor.
  • Pregătirea actelor necesare pentru fiecare rută.

Компания «Экс-Трансбуг» увеличивает команду, ищем коллегу, который будет управлять автопарком компании, при наличии опыта звоните напрямую по телефону 069665171 - Андрей.

Требования:

  • Обязательно знание румынского и русского языков, другие языки являются преимуществом.
  • Опыт работы водителем, механиком или в сфере логистики (знание процесса международных перевозок грузов и обслуживания грузовых автомобилей).
  • Коммуникабельность, организаторские способности и навыки планирования.
  • Категория B, C, E обязательна.

Обязанности:

  • Мониторинг водителей, организация и планирование маршрутов, организация загрузок.
  • Контроль водителей, технического состояния грузовых автомобилей и документов.
  • Подготовка необходимых документов для каждого маршрута.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: extransbug@gmail.com, sau dacă ești convins că ai fi candidatura ideală suna direct la 069665171 -Andrei.

Telefon: 069665171
Persoana de contact: Buga Andrei
E-mail: extransbug@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide