Șef de secție mobila moale

Chișinău
De la 3 ani
Full-time
Orice studii
În locația angajatorului

Clientul nostru face parte dintr-un grup de companii de producere, сu o istorie de dezvoltare de peste 20 de ani. Compania poate fi numită, pe bună dreptate, unul dintre cei mai selecționați producători de mobilă din Moldova. În legătură cu extinderea, compania caută un specialist pentru funcția de:

ȘEF DE SECȚIE MOBILA MOALE

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților zilnice din cadrul secției de producție, asigurând implementarea și respectarea planului de lucru stabilit.
  • Monitorizarea și optimizarea continuă a proceselor de producție, cu scopul de a maximiza eficiența și calitatea produselor.
  • Gestionarea și motivarea echipei subordonate, orientându-i către atingerea obiectivelor de producție.
  • Asigurarea conformității cu standardele de calitate și siguranță, precum și respectarea reglementărilor interne și externe.

Așteptările noastre privind profilul:

  • Experiență semnificativă în coordonarea și gestionarea unei echipe de producție.
  • Cunoștințe aprofundate în managementul proceselor de fabricație, ideal în sectorul industriei mobilei.
  • Abilități puternice de organizare, leadership și comunicare.

Compania oferă:

  • Angajare oficială.
  • Pachet salarial competitiv, adaptat competențelor și performanțelor profesionale.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și posibilități reale de avansare în cadrul companiei.
  • Beneficii adiționale: reduceri la produsele companiei și un mediu de lucru dinamic și stimulativ.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: dopomoga.staffing@gmail.com, specificând denumirea postului. Pentru informații suplimentare, sunați la numărul de telefon: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 787 08 500

Alte anunțuri publicate de această companie