Manager Programări | MedExpert
Mantis

13 Septembrie 2024

Cu o experiență de peste 25 de ani, MedExpert se afirmă ca lider în furnizarea serviciilor medicale complete, inclusiv investigații de laborator, radioimagistică, hemodializă și consultații pentru pacienți, medici și instituții medicale.

Compania este în căutarea unui Șef Call Center care să preia responsabilitatea coordonării secției. Acest rol implică gestionarea eficientă a apelurilor telefonice, asigurându-se că toate cererile și solicitările sunt tratate prompt și profesional. De asemenea, include rezolvarea problemelor și situațiilor neprevăzute care pot apărea în cadrul departamentului, având rolul de a optimiza procesele interne și de a menține un standard ridicat de calitate ale serviciile oferite.

Mai multe informații despre companie: https://medexpert.md/

Responsabilități:

  • Coordonarea eficientă a muncii operatorilor, asigurând îndeplinirea calitativă a sarcinilor zilnice
  • Soluționarea problemelor tehnice care pot apărea din partea operatorilor
  • Preluarea apelurilor telefonice, a email-urilor și oferirea informațiilor către clienții companiei; în caz de necesitate, redirecționarea apelurilor către departamentele vizate
  • Recepționarea reclamațiilor din partea clienților, completarea bazei de date și identificarea metodelor de soluționare a acestora
  • Oferirea informațiilor despre campaniile promoționale existente

Cerințe:

  • Experiență profesională în domeniul medical
  • Abilități excelente de comunicare și convingere
  • Capacitatea de gestionare a unei echipe
  • Abilitatea de a soluționa rapid problemele intervenite
  • Atenție la detalii și spirit de analiză
  • Etică profesională și atitudine pozitivă
  • Rezistență la stres

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, aliniat performanței individuale + bonusuri lunare
  • Reduceri semnificative la serviciile medicale ale instituției pentru angajat și familia sa
  • Oportunități de dezvoltare și creștere profesională prin acces la programe de formare și învățare continua

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul la adresa partenerului nostru de recrutare: hr@mantis.md. Vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide