Сборщик товара на склад | Colector de comenzi
Telemarket.md

19 Septembrie 2024

Мы объявляем СРОЧНЫЙ набор СБОРЩИКА товара на склад!!!
Зарабатывай в X2 больше!

Обязанности:

  • Сбор и комплектация товаров в соответствии с заказом.
  • Отбор тoвара с сoблюдением тpeбовaний инcтpукции по сборке (сроки годности, товарный вид и т.д).
  • Выкладка товара на стеллажах.
  • Загрузка/выгрузка товара при необходимости.

Требования к кандидату:

  • Ответственность, внимательность и аккуратность.
  • Готовность к физическим нагрузкам.
  • Коммуникабельность и умение работать в команде.
  • Желание учиться и развиваться.
  • Опыт на складах будет вашим преимуществом.
  • БЕЗ ОПЫТА. ОБУЧИМ!

Мы предлагаем:

  • Современный, теплый склад.
  • Оборудованное помещение для приема пищи.
  • З/П от 10.000 лей - 12 000, уровень дохода возможно повышать ежемесячно.
  • Удобный график, 8-ми часовой рабочий день, суббота сокращенный день.
  • Обучение с первого дня, поддержка наставника.
  • Компенсация транспортных проездных для сотрудников.
  • Приобретение товаров для сотрудников с скидкой до 40%.
  • Премии за трудоустройство друзей в компанию!

МЕСТО РАБОТЫ: г. Кишинев, район Чокана ул. Узинелор 2
Не упустите свой шанс – присоединяйтесь к команде сборщиков:

  • Шаг 1: Нажми «связаться без CV» и мы перезвоним в течение дня или отправь CV.
  • Шаг 2: Пригласим на встречу с руководителем;
  • Шаг 3: Оперативно вернемся с ответом и пригласим на оформление

Наш телефон: 068 888 906. ЗВОНИ!!!
Наш сайт: telemarket.md

Anunțăm o recrutare URGENTĂ a Depozitarilor!!!
Câștiga X2 mai mult!

Drepturi:

  • Colectarea și ridicarea mărfurilor în conformitate cu comanda.
  • Selectarea bucătarului în conformitate cu cerințele instrucțiunilor de asamblare (termen de valabilitate, prezentare etc.).
  • Expunerea mărfurilor pe rafturi.
  • Încărcarea/descărcarea mărfurilor, dacă este necesar.

Cerințe pentru candidat:

  • Responsabilitate, atenție și acuratețe.
  • Pregătirea pentru activitate fizică.
  • Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta.
  • Experienta in depozite va fi avantajul dumneavoastra.
  • FĂRĂ EXPERIENȚĂ. VOM ÎNVĂȚA!

Oferim:

  • Depozit modern, cald.
  • Sala de mese echipata.
  • Salariu de la 10.000 lei, nivelul venitului poate fi majorat lunar.
  • Program convenabil, zi lucrătoare de 8 ore, sâmbătă zi scurtată.
  • Instruire din prima zi, sprijin mentor!
  • Compensarea legitimațiilor de transport pentru angajați.
  • Achiziționarea de bunuri pentru angajați cu o reducere de până la 40%.
  • Bonusuri pentru angajarea prietenilor în companie.

LOCUL DE MUNCĂ: Chișinău, sectorul Ciocana, str. Uzinelor, 2
Nu ratați șansa - alăturați-vă echipei colectorilor:

  • Pasul 1: Faceți clic pe "contact fără CV" și vă vom suna înapoi într-o zi sau vă vom trimite un CV.
  • Pasul 2: Invitați la o întâlnire cu managerul.
  • Pasul 3: Vom reveni prompt cu un răspuns și vă vom invita să vă înregistrați.

Numărul nostru de telefon: 068 888 906. SUNĂ!
Site-ul nostru: telemarket.md

E-mail: hr@telemarket.md
068888906

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide