Receptioner(ă)/asistent(ă) manager

Expert Clinic SRL

17 octombrie 2024

Angajăm:

Responsabilități:

  • Întâmpinarea pacienților cu amabilitate și atitudine pozitivă;
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Înregistrarea și programarea pacienților;
  • Informarea pacienților despre serviciile medicale prestate de instituție;

Ne potrivim dacă:

  • Ai studii superioare;
  • Ai experiență de recepționer de minim 1 an;
  • Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni;
  • Ești atentă la detalii;
  • Ești o persoană responsabilă;
  • Cunoști la nivel înalt limbile română și rusă (engleza ar constitui un avantaj)
  • Poți opera cu un calculator, copiator, fax și aparat de casă.

Condiții de lucru:

  • Pachet social complet;
  • Remunerare competitivă;
  • Colectiv profesional, dinamic, tânăr și ambițios;
  • Program de lucru full-time, (Luni-Vineri);
  • O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Loc de muncă în oficiu confortabil în zona Telecentru.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Atenție!!! În CV-ul Dvs. specificați neapărat postul vacant pentru care aplicați și atașați o fotografie.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide