Продавец (Яловень) | Vinzator (Ialoveni)
Telemarket.md

19 Septembrie 2024

Suntem o rețea de magazine și se deschide magazin nou! Munca poate fi mai aproape de casa ta!!!

Responsabilitati:

  • Evaluarea și primirea  mărfurilor;
  • Intalnirea cu clientii si informarea acestora despre produs si promotii;
  • Consultarea clienților cu privire la produsele companiei: electrocasnice mici, bunuri de uz casnic, demonstrație a avantajelor, caracteristicilor și beneficiilor;
  • Îndeplinirea indicatorilor personali și planificați ai magazinului;
  • Participarea la procesele organizatorice ale magazinului.

Cerinte:

  • Discurs competent;
  • Disponibil pentru instruire;
  • Responsabilitate, diligență;
  • Experienta in vanzari este un avantaj;
  • Ai experineta? Atunci noi te invatam cum sa cistigi mai mult!
  • Daca nu ai experiență? Noi va vom ajuta si  sustine in fiecare etapa!
  • Pentru a deveni parte a echipei, ai nevoie doar de dorință și vis!!!!!

Beneficii:

  • Pachet social complet.
  • Program de lucru: 5/2 pe ture (cinci zile lucratoare)/(două zile libere).
  • Salariu stabil de la 8000 lei – 12000 lei
  • Concediu anual plătit.
  • Compensarea legitimațiilor de transport, pentru angajați!!!!!!!!!!!!
  • Instruire plătită!!!!!!!!!!!!
  • Achiziționarea marfurilor pentru angajați cu o reducere de până la 40%!!!!!!!!!!!
  • Avansarea  carierei  în orice departament al companiei.
  • LUCRAȚI APROAPE DE CASĂ!!!!!!!!!

Pasul 1:   Faceți clic pe "contact fără CV", si noi in decursul zilei revenim cu un sunet, sau trimite-ti  CV-ul dumneavoastra la (adaugati posta electronica).
Pasul 2:   Vă invităm pentru intilnire cu managerul principal;
Pasul 3:  Revenim cu un raspuns sigur, in foarte scurt timp.

Numărul de telefon: +373 68 888 906. CONTACTATI-NE!!!
Web Site : telemarket.md

У нас сеть магазинов и открывается новый магазин!!!Работа может быть рядом с твоим домом!

Обязанности:

  • Оценка и прием товара;
  • Встреча покупателей и информирование их о товаре и акциях;
  • Консультирование клиентов по продукции компании: мелкая бытовая техника, товары для дома; с демонстрацией преимуществ, характеристик и выгоды;
  • Выполнение личных и плановых показателей магазина;
  • Участие в организационных процессах магазина.

Требования:

  • Грамотная речь;
  • Готовность к обучению;
  • Ответственность, исполнительность;
  • Опыт в продажах будет вашим преимуществом;
  • Есть опыт? Покажем как зарабатывать больше!
  • Нет опыта? Не переживай, мы научим и окажем поддержку на каждом этапе!!!!!!!!!!!
  • Чтобы стать частью нашей команды достаточно желания и мечты!!!!!!!

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство. График 5/2 с двумя плавающими выходными.
  • Стабильная заработная плата от 8000 лей - 12000лей
  • Ежегодный оплачиваемый отпуск.
  • Компенсация транспортных проездных для сотрудников!!!!
  • Оплачиваемое обучение и поддержку наставника!!!!
  • Приобретение товаров для сотрудников с скидкой до 40%!!!
  • карьерный рост в любом подразделении компании.

РАБОТУ РЯДОМ С ДОМОМ!!!!!!!!!!

Откликайся и присоединяйся к нашей команде!!!

Шаг 1: Нажми «связаться без CV» и мы перезвоним в течение дня или отправь CV.
Шаг 2: Пригласим для встречи с руководителем;
Шаг 3: Оперативно вернемся с ответом и пригласим на оформление

Наш телефон: +373 68 888 906. ЗВОНИ!!!
Наш сайт: telemarket.md

E-mail: hr@telemarket.md
068888906

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide