Pizza Maker (cu sau fără experiență)

SRL Kitch-Food

7 octombrie 2024

SRL Kitch-Food angajează:

Avem nevoie de preparatori de pizza energici dornici să facă parte din echipa noastră tînără!

Suntem convinși că pentru a te simți bine nu e suficient doar să ai un job bine plătit cu un program confortabil. Este la fel de important ca la locul de muncă să ai parte de respect, deschidere și susținere.

Noi avem grijă de fiecare angajat și oferim oportunități de dezvoltare celor care își doresc acest lucru. Salariul pe care îl ridică angajatul depinde în mod direct de competențele pe care le are și crește rapid odată ce acesta capătă noi cunoștințe și abilități.

Un program flexibil și suport din partea întregii echipe

Înțelegem foarte bine că fiecare dintre noi are ritmul său propriu de lucru, de aceea angajații noștri își pot adapta programul în funcție de nevoile sale. Pilonii pe care se bazează echipa noastră sunt sprijinul și susținerea reciprocă deoarece pentru a obține o pizza bună pe lîngă ingrediente de calitate e nevoie și de relații strînse de prietenie și colaborare între colegi.

Responsabilități

Preparatorul de pizza va avea grijă să respecte normele de igienă, să lucreze eficient în echipă și să creeze cea mai bună pizza care va face deliciul oaspeților noștri.

Dacă vrei să fii parte din echipa noastră și să crești alături de noi suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide