Personal în secția de producere, sat. Cojușna, r-nul Strășeni

Buelo

20 Septembrie 2024

Angajăm:

Locație: s.Cojușna r-nul. Strășeni

Căutăm personal dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre în secția de producere. Vei avea ocazia să lucrezi alături de o echipă profesionistă, contribuind la fabricarea produselor noastre de înaltă calitate.

Responsabilități principale:

  • Operarea echipamentelor de producție conform standardelor interne.
  • Respectarea procedurilor și normelor de siguranță.
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în producție constituie un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.
  • Atenție la detalii și responsabilitate.

Beneficii:

  • Salariu competitiv.
  • Oportunități de avansare și formare profesională.
  • Preț redus la achizitionarea marfurilor companiei.

Contact: Dacă ești interesat, contactează-ne la 068800059 pentru mai multe detalii.

Telefon: 068800059
E-mail: info@buelo.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide