Operator Suport Clienți

Document Expert

18 octombrie 2024

Angajăm:

Suntem în căutarea unei persoane dedicate și empatice pentru rolul de Specialist Suport Clienți în echipa noastră! Dacă ești orientat către clienți, ai bune abilități de comunicare și îți place să oferi soluții rapide și eficiente, te așteptăm să ni te alături.

Responsabilități:

  • Lucru cu clientii existenti,doar de la Distanta.
  • Răspunderea la întrebările și solicitările clienților prin telefon, email și chat.
  • Oferirea de suport și rezolvarea problemelor clienților într-un mod profesionist și prompt.
  • Menținerea unei bune relații cu clienții prin furnizarea unor soluții eficiente și personalizate.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a rezolva problemele complexe ale clienților.
  • Actualizarea informațiilor despre clienți în baza noastră de date.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în servicii de suport clienți (de preferat, dar nu obligatoriu).
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală.
  • Capacitatea de a gestiona situații dificile și de a oferi soluții rapide.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a diferitelor sisteme de management.
  • Empatie, răbdare și atitudine pozitivă.
  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat (cunoașterea altor limbi constituie un avantaj).

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Mediu de lucru dinamic și plăcut.
  • Oportunități de creștere profesională.
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite-ne CV-ul tău.

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

Alte anunțuri publicate de această companie