Operator de introducere și procesare date | Оператор по вводу данных

NANU MARKET SRL

19 Septembrie 2024

Îți dorești să ai SUCCES? Îți dorești o CARIERĂ?
Compania NANU cauta constant INVINGATORI pentru echipa sa!
Compania NANU este o companie înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial.
Compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.
Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta.

Căutăm un operator de introducere date și un coleg prietenos care să se ocupe de introducerea, verificarea și procesarea datelor în sisteme, precum și de pregătirea rapoartelor și materialelor analitice.

Responsabilități:

  • Introducerea și procesarea datelor în 1C și alte baze de date.
  • Verificarea și actualizarea informațiilor despre clienți și tranzacții (facturi, facturi fiscale, achiziții publice).
  • Pregătirea rapoartelor și materialelor analitice pentru departamentul de vânzări.
  • Coordonarea cu alte departamente pentru asigurarea acurateței datelor.

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin 1 an într-un rol similar.
  • Abilități excelente în utilizarea programelor informatice și a bazelor de date (cunoștințe de Excel, 1C).
  • Atenție la detalii, nivel înalt de responsabilitate și abilități de organizare.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a interacționa eficient cu alte departamente.

Condiții:

  • Salariu stabil.
  • Locația biroului: Str. Constructorilor 1, sec. Rîșcani.
  • Tichete de masă.
  • Echipa prietenoasă și condiții de muncă confortabile.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională: organizăm traininguri și oferim oportunități de avansare în carieră.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la adresa angajare@nanu.md.

Ищем оператора по вводу данных и дружелюбного коллегу, который будет заниматься введением данных в системы, их проверкой и обработкой, а также может помогать в подготовке отчетов и аналитических материалов.

Обязанности:

  • Ввод и обработка данных в 1С и другие базы данных.
  • Проверка и обновление информации о клиентах и сделках (счета на оплату, налоговые накладные, публичные закупки).
  • Подготовка отчетов и аналитических материалов для отдела продаж.
  • Координация с другими отделами для обеспечения точности данных.

Требования:

  • Опыт работы в аналогичной должности от 1 года.
  • Отличные навыки работы с компьютерными программами и базами данных (знание Excel, 1С).
  • Внимание к деталям, высокая степень ответственности и организованности.
  • Умение работать в команде и эффективно взаимодействовать с другими отделами.

Условия:

  • Стабильная заработная плата;
  • Месторасположение офиса ул. Конструкторилор 1, Рышкановка;
  • Столовая компании;
  • Дружелюбный коллектив и комфортные условия работы;
  • Возможности для профессионального роста и развития: проводим тренинги и даём возможность карьерного роста.

Если вы хотите стать частью нашей команды, отправьте ваше резюме на почту angajare@nanu.md.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62193193

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide