Operator - contabil

Flormar

16 Septembrie 2024

Magazinul multibrand de produse cosmetice BEAUTY FACTORY, importator oficial al brandului FLORMAR în Republica Moldova este în căutare de:

Despre Noi: Suntem o companie dinamică și inovatoare specializată în vânzarea produselor cosmetice de înaltă calitate. Ne mândrim cu un portofoliu diversificat de produse și un angajament puternic față de satisfacția clienților. Pentru a ne susține expansiunea continuă, căutăm un Operator Contabil talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Introducerea și actualizarea datelor contabile în sistemul informatic.
  • Verificarea corectitudinii și integrității datelor înregistrate.
  • Pregătirea și gestionarea documentelor contabile și financiare.
  • Colaborarea cu echipa financiară pentru reconcilierea conturilor.
  • Asigurarea respectării procedurilor și politicilor contabile ale companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul contabilității, finanțelor sau economie.
  • Experiență anterioară în introducerea de date contabile reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel.
  • Atenție la detalii și abilități excelente de organizare.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Integritate și confidențialitate în gestionarea informațiilor financiare.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și prietenoasă.
  • Mediu de lucru modern și dinamic.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Cum să Aplici: Dacă ești pasionat de contabilitate și vrei să faci parte dintr-o companie de succes, te invităm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email: hr@medix.md sau contactează-ne pe numărul 079308080.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

E-mail: hr@medix.md
079308080

Alte anunțuri publicate de această companie