Operator-contabil / Оператор-бухгалтер
Aquatrade

16 Septembrie 2024

Dacă vă gândiți la locul de muncă așa cum ar trebui să fie, atunci vă gândiți la locul de muncă la Aquatrade
AquaTrade, liderul în distribuția de apă minerală și băuturi răcoritoare, reprezentant al mărcilor de prestigiu precum OM, OM activ, Gura Căinarului și Letto, își extinde echipa și caută un Operator-contabil dedicat și motivat.

CE OFERIM:

  • Loc de muncă stabil și pe termen lung într-o companie de încredere.
  • Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi.
  • Contract de muncă oficial cu toate beneficiile aferente.
  • Concediu de odihnă de 28 de zile calendaristice pe an.
  • Pachet social;
  • Transport asigurat ;

Ce așteptăm:

  • studii economice (contabilitate)
  • capacitatea de a lucra la calculator;
  • cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor române și ruse:
  • atenție la detalii;
  • capacitatea de a învăța;
  • punctualitate și sociabilitate.

Ce vei face:

  • lucrul cu facturile fiscale;
  • introducerea datelor în program;
  • colectarea și completarea foilor de parcurs.
  • pregătirea actelor pentru echipajele de expediție

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email
angajare@aquatrade-hr.md menționând poziția solicitată sau să sune direct la nr de telefon 068 333 703.

Функциональные обязанности:
  • Работа с первичной документацией.
  • Подготовка документации для экспедиции.
  • Подготовка налоговых накладных.
  • Подготовка товаротранспортных накладных.
  • Рабочий транспорт.
Требования к соискателям:
  • Образование – экономическое (бухгалтерия).
  • Опыт работы приветствуется.
  • Знание русского языка, румынский (преимущество).
  • Знание компьютера на уровне пользователя.

Условия труда:

  • Стабильное и долгосрочное трудоустройство в надежной компании.
  • Питание на рабочем месте на сумму 35 леев в день.
  • Официальный трудовой договор со всеми соответствующими льготами.
  • 28 календарных дней отпуска в год.
  • Привлекательный социальный пакет.
Просим выслать свое резюме на e-mail: angajare@aquatrade-hr.md с указанием должности, в теме письма. Подробности по номеру 068333703

E-mail: angajare@aquatrade-hr.md
068333703

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide