Mecanic | Lăcătus Auto (Companie de construcție)

easy hire

16 Septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Suntem aproape de 20 ani în industria construcțiilor a Republicii Moldova. NOI OFERIM O GAMĂ LARGĂ: Închiriere echipament de construcție, transport și tehnică specială; Construcții rezidențiale; Investigații topo-geodezice; stațiilor meteorologice; construcția drumurilor, de rețele de apeduct, gazoduct, amenajarea teritoriilor parcurilor, curților de locuit, etc.

Ne extindem echipa cu muncitori calificați - MECANIC AUTO.

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de reparație a utilajului companiei.
  • Îndeplinirea sarcinilor suplimentare oferite de superior.

Beneficii:

  • Salariul in jur de 15000 Net;
  • Locație: Botanica, str. Grenoble 128/8;
  • Program: Luni-Vineri, 8:00-18:00; Sâmbătă ocazional;
  • Cazare asigurată gratuit;
  • Cheltuieli de transport acoperite;
  • Diurnă zilnică de 100 lei.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul tehnic.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Numă de contact: 079848038; Adresa de email: cv@easyhr.md.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la realizarea proiectelor esențiale pentru dezvoltarea infrastructurii din Republica Moldova!

E-mail: cv@easyhr.md
079848038

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide