Marketolog

ICAM

18 octombrie 2024

Fabrica de Mobila „ICAM„ S.A,  angajează

Marketolog

*Fabrica de mobilă  ICAM  caută un marketolog talentat și creativ.

Ce căutăm:
  • Experiență anterioară în domeniul conținutului digital, idial într-un rol simila;
  • Abilități excelente de comunicare și redactare, cu atanție la detalii;
  • Un vizionar al conținutului, capabil să creeze și se impliminteze strategii inovatoare;
  • Pasare pentru design și estetică, cu o înțelegere solidă a brandului și a publicului nostru.
  • Studii superioare.
Responsabilități: Compania
  • Dezvoltarea și implimentarea strategiilor de conținut pentru a sprigini obiectivele de marketing și vînzări;
  • Crearea de conținut captivat pentru site-ul nostru, rețele sociale și alte canale;
  • Gestionarea calendarului editorial și asigurarea coerenței și calității conținutului;
  • Lucru în echipă pentru a transmite mesajele noastre într-un mod creativ și eficient.
Compania oferă:
  • Salariu de la 10 000 lei
  • Loc de muncă sigur
Persoana de contact: Victoria, tel. 078213349
Adresa electronică: victoriarasoi@gmail.com

E-mail: victoriarasoi@gmail.com
Telefon: 078213349

Alte anunțuri publicate de această companie