Manager vînzări showroom mobilier terasă și mobilier stil loft

Sunyard

5 octombrie 2024

Suntem în căutare de:

Despre companie
Compania „Sunyard” trece în prezent printr-un proces dinamic de dezvoltare fiind specializată în vînzări de mobilier pentru terasă de înaltă calitate din ratan și lemn, dar și mobilier în stil loft.

Suntem apreciați de clienții noștri pentru design unic, calitate ireproșabilă și un nivel înalt al serviciilor oferite.

Ne extindem și avem nevoie de o persoană energică și perseverentă pentru poziția de manager de vînzări la showroom-ul companiei.

Cerințe:

  • experiența anterioară de cel puțin un an în vînzări de mobilier sau decorațiuni interioare;
  • abilități foarte bune de comunicare și capacitatea de a stabili relații de colaborare cu clienții;
  • cunoașterea tehnicilor de vînzare și experiență în gestionarea obiecțiilor;
  • interes pentru designul interior și tendințele în industria de mobilier;
  • responsabilitate, atitudine pro-activă și dorința de a evolua în domeniul vînzărilor;
  • fluență în limbile română și rusă;
  • cunoștințe avansate de operare PC.

Responsabilități:

  • identificarea și atragerea clienților noi, inclusiv prin efectuarea apelurilor reci și organizarea întîlnirilor;
  • realizarea prezentărilor, desfășurarea negocierilor, elaborarea și promovarea ofertelor comerciale;
  • gestionarea întregului ciclu de vînzare, de la prima interacțiune pînă la încheierea tranzacției și prestarea serviciilor;
  • dezvoltarea și implementarea strategiilor de creștere a volumului vînzărilor și extindere a pieței;
  • întocmirea dărilor de seamă privind activitatea realizată și atingerea obiectivelor propuse.

Oferim:

  • un salariu competitiv format din partea fixă și bonusuri pentru îndeplinirea planului de vînzări;
  • șansa de a fi parte a unei echipe unite de profesioniști dedicați;
  • instruire și susținere la toate etapele activității;
  • un mediu de lucru modern și confortabil;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Telefon: 068222172
E-mail: sunyardmd@gmail.com
Adresa showroom: Chișinău, str. Nadejda Russo, 17

Telefon: 068222172
E-mail: sunyardmd@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide