Manager vanzari

Angajăm:

Căutăm manager care să ajutăm clienții să cunoască produsele FORT, și să îmbunătățim performanța în vânzări. Suntem în permanentă dezvoltare și avem nevoie să lărgim echipa de vânzări. Alăturătă-te unei echipe tinere și motivante.

Responsabilități:

  • Construirea relațiilor de lungă durată cu clienții;
  • Preluarea comenzilor de la clienți și executarea lor în termenii agreați;
  • Consultarea clienților indeciși;
  • Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, produselor și ofertelor companiei;
  • Adaptarea politicii de vânzare pentru atingerea scopurilor clienților;
  • Cunoaștere și să respectarea proceselor și a procedurilor de lucru ale companiei.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbi română și rusă;
  • Experiența într-o poziție similară – cel puțin 2 ani;
  • Cunoașterea MS Office, 1C.

Noi oferim:

  • Sistem de motivație bazat pe salariul fix plus bonusuri;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire, alături de un mentor avansat;
  • Pachet social;
  • Grafic de lucru: Ln-Vn 8:30 – 17:30.

Candidații interesanți sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa comert@fort.md sau să ne sune la 060500130.

E-mail: comert@fort.md
Telefon: 060500130

Alte anunțuri publicate de această companie