Manager Vânzări - Franceză | Germană | Spaniolă | Italiană |Romana |Rusa

Suntem lideri în consultanța și marketingul de vârf. Ne angajăm să stimulăm dezvoltarea continuă, să inovăm și să construim un mediu pozitiv care să încurajeze progresul atât al clienților noștri, cât și al angajaților noștri.

Responsabilități:

  • Furnizarea de consultanțe de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
  • Îndeplinirea obiectivelor și atingerea targetelor de vânzări stabilite.
  • Menținerea unui nivel ridicat al serviciului și construirea de relații pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

  • Cunoștințe avansate în una dintre următoarele limbi: Engleză, Franceză, Germană, Spaniolă, Italiană.
  • Experiență în vânzări sau în interacțiunea directă cu clienții reprezintă un avantaj.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a progresa continuu.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu solicitant.
  • Dorința de a evolua și de a atinge performanțe remarcabile în carieră.

Condiții:

  • Salariu fix începând de la 1000 $ + % și bonusuri pentru realizarea obiectivelor de vânzări.
  • Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
  • Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Dacă ești un profesionist ambițios, cu viziune îndrăzneață și dorești să atingi un venit de 2500-3000 $, TE AȘTEPTĂM CU DRAG!
Trimite CV-ul tău la: rodidealandrea9@gmail.com.

Sau sună la numărul: +373 68976678, Andrea.

Email: rodidealvaleria9@gmail.com
Telefon: +373 68976678

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide