Manager Resurse Umane

B&B LiderCompany

10 Septembrie 2024

B&B LiderCompany angajeaza:

Descriere
Compania B&B Lider Company caută un profesionist în domeniul Resurselor Umane cu experiență pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități

  • Gestionarea completă a procesului de recrutare, de la elaborarea anunțurilor de angajare până la selectarea candidaților potriviți.
  • Evaluarea și îmbunătățirea constantă a politicilor și procedurilor de resurse umane.
  • Consilierea și oferirea de suport angajaților în probleme legate de resurse umane.
  • Administrarea programelor de training și dezvoltare pentru angajați.
  • Gestionarea eficientă a dosarelor de angajați, asigurând confidențialitatea informațiilor.
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru a îmbunătăți comunicarea și mediul de lucru.
  • Cerințe
  • Experiență demonstrată în domeniul Resurselor Umane (minim 1 an).
  • Cunoștințe solide ale legislației privind resursele umane.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune interpersonală.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
  • Diploma de licență în domeniul Resurselor Umane sau domeniu relevant.

Skill-uri

  • Empatie și inteligență emoțională.
  • Abilități de comunicare.
  • Cunoștințe de tehnologie și platforme de recrutare.
  • Abilități de gestionare a timpului.
  • Dedicație.

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Creștere și promovare în carieră..
  • Recompensa performanțelor remarcabile.
  • Laptop de serviciu.
  • Telefonie mobilă și abonament.
  • Team building și evenimente sociale.
  • Prânz și băuturi din contul companiei.

Cum să aplici:
Pentru a aplica pentru această poziție, trimite-ne CV-ul tău la hr.bblidercompany@gmail.com  sau sună la 060999667.

Telefon: 060999667
E-mail: hr.bblidercompany@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie