Manager resurse umane HR
Nova Poshta

25 octombrie 2024

Chișinău
De la 1 an
Full-time
Universitate
În locația angajatorului

Responsabilitățile:

  • Recrutarea candidaților cu ajutorul platformelor și instrumetelor disponibile;
  • Desfășurarea interviurilor cu candidații recrutați;
  • Sport pentru colectarea documentelor la angajare;
  • Adaptarea personalului;
  • Colaborarea cu managerii de departament pentru motivarea angajaților.

Noi oferim:

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
  • Salariu achitat pe card (se negociază de la 11000 net, iar după perioada de probă se majorează);
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 09:00-18:00 sau 08:00-17:00;

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență de lucru de cel puțin 1 an;
  • Cunoașterea limbilor ruse și române;
  • Dorința de a crește și de a se dezvolta în domeniul resurselor umane;
  • Insistență, abilități de comunicare bine dezvoltate.

Dacă sunteți interesat de postul nostru vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa: hrjob@novaposhta.md
Telefon: 078672277

E-mail: hrjob@novaposhta.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide